Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az Eötvös József...

Otyoke kérdése:

Szerintetek az Eötvös József Gimnáziumba fölvennének a matek tagozatra?

Figyelt kérdés
41potos matekkal és 39 pontos magyarral kitűnő átlaggal?

2016. febr. 13. 12:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem... 130 pont kevés a matekhoz. Az oda felvettek 140 ponttal azoktak kezdeni+szóbeli
2016. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Behívtak szóbelizni?

Amikor én néztem a honlapot, csak a hatosztályos volt kitéve, az 126 pont volt.

2016. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hétfőn (azaz holnap) írják ki a négyosztályos tagozatra a behívottak listáját és a ponthatárokat.
2016. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, 0,2 (!!!) ponttal csúsztál le, nagyon sajnálom :(
2016. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Tavaly én is 1,4-gyel csúsztam le, sajnálom kérdező :(

Szerintem egyébként nem fair, hogy 0,2 ponttal lecsúszik és nem jut be.

Kéne valami kompromisszum, például oké, megállapítanak egy ponthatárt, de aki mondjuk max. 2 ponttal marad le, azt még behívják szóbelire, mondjuk telefonos értesítés, ilyesmik alapján, mert hogy valaki 0,2 (!!!!!) ponttal maradjon le, és nem hívják be, azért azt eléggé nem tartom jónak.

2016. febr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy a ponthatár a diákok számától függ, csak annyi embert hívnak be, amennyiből legrosszabb esetben meglesz a létszám. Az Eötvös így is sok embert hív be, ahhoz viszonyítva, hogy elég kevesen esnek ki (jó, 40-50% kiesik, de ez nem olyan vészes a létszám szempontjából).

Ha tavaly 2 ponttal lejjebb viszik az +20-30 embert is jelenhet, ami sok.

VISZONT! Szerintem próbáljatok meg elmenni/betelefonálni, hátha... az a 2 tized pont...

2016. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hát igen 0,2 pont idegesítő

Köszi mindenkinek

2016. febr. 24. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!