Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor írja ki a Kölcsey...

Mikor írja ki a Kölcsey Ferenc Gimnázium, hogy kik a behívottak szóbelire?

Figyelt kérdés
Budapest

2016. febr. 13. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Tavaly baromi sokat késtek a szóbelire behívással, meghírdették, hogy február 17. és március 6. között tartanak szóbeli felvételit, erre valamikor feb. 25 körül írták ki a szóbeliket.

Szóval idén nem tudom, hogy lesz, a honlapon az van, hogy Február 22. és március 4. között szervezik a szóbeliket. Valószínűleg február vége felé fogják kiírni a behívottakat, de semmi sem biztos, úgyhogy figyeld a honlapot :)

2016. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felhívtam őket, azt mondták, hogy valószínűleg a 20-án lesz a hírdetés. Az iskolai naptár szerint feb 29. és március 1. lesznek a szóbeli napok.
2016. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyiban pontosítanék, hogy 29.-én, 1.-én tanítási szünet van a szóbeli felvételik miatt, de a szóbeli ennél jóval tovább tart. (tavaly több, mint 2 hét volt). Kb. febr. 22.én fogják kezdeni.
2016. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 16. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Most megvannak az időpontok a honlapon!
2016. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!