Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin mennyire lehet...

Érettségin mennyire lehet "puskázni"?

Figyelt kérdés

Pl. a függvénytáblázatba ceruzával 1-2 segítséget beleírni, vagy akár a számológép működését, hogy ne felejtsem el.

Vagy mondjuk töri atlaszba valamit halványan?

Mennyire vizsgálják át ezeket? Vagy ez hogy működik?



2016. febr. 14. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel nekünk le kellett adni érettségi előtt a használandó függvénytáblázatokat, atlaszokat. Én nem kockáztatnék a helyedben.
2016. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, érettségin ügyelnek rá. Am aki olyan hülye, hogy puskáznia kell, az ne akarjon tovább tanulni, mert egyetemen (nem vicc!) az a tananyag mennyiség ami érettségire kell egy könyebb vizsgának felel meg, és az ember tanulja mondjuk két napig. Szóval ha neked erre is puska kell úgyis kibuksz később.
2016. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És azzal az "1-2 segítséggel" mégis mire mész? Mit tudsz beírni a függvénytáblázatba, ami nincs benne, de segíthet?
2016. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék tovább tanulni. Pl olyan dolgokat amiket könnyen elfelejtek. Egy pár betű és abból eszembe jut hogy mit kell.
2016. febr. 14. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnél továbbtanulni akkor teljesen felesleges puskázni, a kettes szint kb kisegítő iskola szint...
2016. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk senki nem ellenőrzött le semmit.Így simán lehetett volna írni a függvénytáblába. Sőt...volt két perc kb.mikor a tanár kiment..muszáj volt neki és nem volt senki aki bejött. :DD

Én egy jobb gimibe jártam.

De én nem puskáztam. Neked is ezt ajánlom. Töri atlaszba minden benne van. Én úgy mentem törire hogy semmit nem tanultam az írásbelire. Tudtam,hogy a fogalmazás nem fog menni. Erre majdnem max pontosra megírtam a feladatot. Pedig csak a feladat mellett lévő képet néztem és bejött. Szóval józan paraszti ész kell hozzá.

2016. febr. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
iskola és tanárfüggő! Hallottam olyanról, hogy tesi tanár volt bent felügyelni és telefont is elő tudtak venni a diákok érettségin, szóval a függvénytáblába szerintem nyugodtan bele tudsz írni pár dolgot, ha biztosra akarsz menni, akkor ne a Mate részhez írd, hanem a fizikához vagy a kémiàhoz, hajrá ! :)
2016. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!