Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék érettségin...

Hogyan tudnék érettségin puskázni?

Figyelt kérdés
Pont témához illő, de ez talán az oldal legnépszerűbb sarka :)

2014. ápr. 23. 19:44
 1/10 anonim válasza:
100%
Megtanulod a leckét és kinézed a fejedből
2014. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 811 ***** válasza:
84%
megd*god a felügyelőt úgy hogy elájuljon, és addig amíg "alszik" kinézed telóról....
2014. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mindkét ötlet fasza, de a tanulás része nagyon nem tetszik, nem visz rá a lélek...
2014. ápr. 23. 19:46
 4/10 anonim válasza:
16%
Én is ezen gondolkodok, öcsém. De semmi nem jut eszembe. A másik meg, hogy pont a farok tanárok jönnek be figyelni.
2014. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
25%
Nahát, én is ilyen lelkesedéssel készülök rá.:DD
2014. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
83%

Mobiltelefonos kapcsolat.

Ha van a családodban olyan előfizus csomag, vagy ismeretségedben ahol két mobil ingyen beszél egymással, akkor az inged alá a mellkasodra felragasztod a headset mikrofon részét, a füledbe meg már lehet kapni olyan picike dugót, amit nem is látnak meg a tanárok, vagy leragasztod a füled amiben a fülhallgató van, és ha kérdezik, akkor fülgyulladással kezelnek. Én így mentem át egy ge ci nehéz vizsgámon a felsőoktatásban :D Halkan megsúgod a témát a másik telefon végén lévő embernek, és ő lesúgja lassan az anyagot.

2014. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én az egyetlen mód amivel készülök rá, az hogy nem töltök le sorozatot ezekben az időkben, nehogy elvegye az időmet. lehet megbukok...
2014. ápr. 23. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is lehet megbukom az érettségin,ezért is rettegek tőle.Például történelemből szinte szó szerint értsd,hogy semmit nem tudok.Tudom hogy szégyen.......de kit visz rá a lélek?:)
2014. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
SIGNETTA TOLL, VÉSD RÁ TŰVEL AMI KELL
2014. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Az tök jó lesz, ha puskázol, mert akkor az egész érettségid ugrott. Csak gratulálni tudok a színvonalhoz. Ha ennyire s.gg vagy, akkor minek neked érettségi? Menj el budit takarítani a helyi kiskocsmába, ha annyi eszed van, amennyit itt mutatsz.
2014. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!