Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet Érettségin puskázni?

Lehet Érettségin puskázni?

Figyelt kérdés
Atlaszokat pl törit átnézik meg szótárakat , függvénytáblákat ? Mosdóba ki lehet menni közbe ?
2015. ápr. 9. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az iskoládtól függ.
2015. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki lehet menni, de sokra nem mész vele. Jobb helyeken ellenőrzik a WC-ket is, hogy ne legyen ott semmi, és időd sincs két perc alatt mindent kikeresni, amit nem tudsz. A fent említett dolgokat átnézik, de nem is értem, miféle puskákat akarsz bennük elhelyeni, amiket ezek a könyvek maguktól nem tartalmaznak.
2015. ápr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen átnézik őket, ha van még idő ki kell radíroznod-ha ceruzás,ha nincs idő vagy tollal írtad,kitépetik azokat a lapokat. A wc-ket előre átnézik,és kinn van a folyosón a felügyelő tanár,hogy egyszerre csak egy ember lehessen benn.Végülis a zsebedbe rakhatsz puskát vagy egy másik telefont,de 3 perc után utánad fog menni a tanár hogy mi a francot csinálsz... Persze hallom én is hogy vannak olyan sulik ahol tudnak puskázni , de az a kisebbség,és a nem olyan színvonalas sulik..
2015. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát azért nehéz elképzelnem hogy az egész osztály atlaszát végig lapozgatják egyesével ...:D főleg ha mindenki kettőt is visz .. :D
2015. ápr. 10. 15:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan megy az, különben se egy egész osztály, mert egy padban egy gyerek ül. De mit akarsz beletenni az atlaszba, ami nincs eleve benne, és ami jól jönne az érettségin? Olyan nincs, nem tudhatod előre a kérdéseket.
2015. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

csak az csaló akit rajtakapnak...

annak idején akár még puskázhattam is volna, mert a felügyelő tanár csak újságot olvasott pl magyaron, matekon dumált, németen viszont kegyetlen szigorú volt

2015. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

átnézik a függvénytáblát. pl szúrópróba szerűen 5öt. még a végét is, a fizika részt is

szerintem minden benne van alapból

2015. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Átnézik őket, de nálunk nem volt olyan nagyon tüzetes vizsgálódás, bár ettől függetlenül én nem kockáztatnám meg pár pontért, hogy bukom az egész érettségit. Én voltam kint egyszer pisilni, még csodálkoztam is, hogy lazán kiengedtek, simán el tudtam volna dugni valamit a WC-ben, bár az is lehet, hogy előtte ott is körbenéztek, csak arról én nem tudok.
2015. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ha mindenképp muskázni akarsz, akkor írd fel őket egy cetlira, ragaszd a lábadra, és arra vedd rá a nadrágod, vagy szoknyád (nem tudom fiú vagy-e vagy lány. Ha átnézted a feladatokat, és megoldottad amit tudsz akkor menj ki a mosdóba, és nézd meg a puskádat. Én is csak hallottam ezt, most fogok érettségizni. Merem feltételezni, hogy azért a nadrágba nem néznek bele, hogy nincs-e puska. Amúgy a töritanárunk most közölte, hogy az új érettségi szabályzat kimondja, hogy törin nem lehet olyan térképet használni, amiben kronológia is van. A pech az, hogy lyen olyan térkép, amiben nincs kronológia, nincs. É a függvénytáblázatban sem van benne minden. Sőt, eléggé sokminden hiányzik onnan, amit fontos is.
2015. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Amúgy a töritanárunk most közölte, hogy az új érettségi szabályzat kimondja, hogy törin nem lehet olyan térképet használni, amiben kronológia is van."


Baromság.

2015. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!