Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvételi eljárás, banki...

Felvételi eljárás, banki bizonylat?

Figyelt kérdés
A felvételire febr.15. -éig volt a határidő.3 szakot ingyenesen lehetett megjelölni, hármat pedig térítés mentesen. Az lenne kérdésem, hogy ha én átutaltam a pénzt határidőre, de a bizonylatot elfelejtettem feltölteni, akkor érvénytelen a 3 szakra a jelentkezésem? Lehet még valahogy pótolni?
2016. febr. 16. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:

ingyenes = térítésmentes

Ennek fényében fogalmazd át a kérdésedet, mert semmi értelme annak, hogy "3 szakot ingyenesen lehetett megjelölni, hármat pedig térítés mentesen."

2016. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is most adtam le a jelentkezést, és ott olvastam valami olyat, hogy ha nem utalod át a díjat, akkor a ki nem fizetett szakokat "kitörlik" a listádról.

Viszont mivel te átutaltad, és az utalás azonosítószám alapján ment, amit gondolom beírtál a közlemény rovatba, szerintem érvényes marad.

Esetleg próbáld meg, hogy visszavonod a hitelesítést, és megpróbálod feltölteni a bizonylatot, majd újra hitelesíted! Ha más nem marad, én felhívnám a felvi.hu ügyfélszolgálatát és megkérdezném, elvégre az a biztos.

2016. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket és azt mondtak hogy küldjem el a bizonylatot postán.
2016. febr. 17. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!