Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az ELTE Trefortról?

Mit gondoltok az ELTE Trefortról?

Figyelt kérdés
Elég valószínű, hogy jövő tanévben már én is oda fogok járni (szóbeli nélkül felvettek), de még nem vagyok biztos benne... Nektek mi a véleményetek?

2016. febr. 28. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon színvonalas iskola, sok jó tanárral, de tanulósabb gimnázium.

Utolsó évben közép- és emelt szintű érettségire felkészítő faktokat lehet felvenni. Az oktatást különböző "különleges tantárgyak" egészítik ki, pl.: mozgókép- és médiaismeret (10.-ben) és pszichológia (11.-ben). A tehetséggondozás (versenyfelkészítés) és a felzárkóztatás (korrepetálások) egyéni és csoportos foglalkozásokon zajlanak.

Szakkörök: angol, biológia, fizika, földrajz, informatika, programozás, kémia, magyar, matematika, német, orosz latin, rajz, spanyol, történelem, diákkórus, színjátszó kör, írói műhely

Sportlehetőségek: röplabda, kosárlabda, labdarúgás, floor-ball, asztalitenisz (ping-pong)

Vannak külföldi tanulmányutak és diákcsereprogramok, az iskolának Németországban és Svájcban vannak kapcsoaltai, partneriskolái.

A tantermek jól felszereltek, vannak természettudományos laborok, fizika-szaktanterem, nyelvi termek, informatika-terem. 40 ezer kötetes a könyvtár.

Tanév közbeni programok: diákszínjátszó fesztivál, sportnap, Trefort-nap (tudományos diáknap, általában munkanapos szombatokon), tanév végi néptáncbemutató, kóruskoncert

Nyári programok: külföldi utazások, kórus-tábor, kenutúra, ökológiai tábor

Oktatott nyelvek: angol, német, francia, spanyol, orosz, kínai

2016. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kedvcsináló! :) Azt tudod, hány szakkörre lehet járni? (Mármint egy gyereknek, mert a nagy része megtetszett.)
2016. febr. 28. 16:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia én most végzek a Trefortban, szerintem jó suli!:) Szakkörre nincs limit, annyian mennek amennyien akarnak. Amúgy ha van még kérdésed akkor szívesen válaszolok:)
2016. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*annyira mész amennyire akarsz. Bár nem tudom hogy kell e fizetni x után vagy nem, mert az változott néhány éve. De szerintem most nem. Max ha ütik egymást akkor kell választani.
2016. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt tudod, hogy lesz-e gólyatábor? Éd az osztályfőnökökről valamit? :)
2016. márc. 13. 17:47
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk verebek vannak;D Amúgy osztályfüggő, nekünk pl nem volt tábor, de volt jó pár osztály ahol igen. Verébavatás van, suliidőben egy pénteken. Osztályfőnökökről sajnos nem tudok semmit. Mármint hogy ki lesz. De ha majd tudsz nevet akkor lehet tudok mesélni az illetőről:D
2016. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Most már tudok neveket:

Fartkas Katalin

Szakmány Csaba

Lenkefi Myrtill

Tudsz valamit róluk? (Előre köszönöm)

2016. márc. 14. 08:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyikük se fiatal csak ennyit tudok általánosságban mondani, mivel közelebbről csak Lenkefit ismerem. Szerintem rendes, nem túl komoly és szigorú, de azért rendet tud rakni ha az kell. Most már biztos, hogy Trefortos leszel amúgy?:)
2016. márc. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, biztos. :) Köszönöm a válaszaidat!
2016. márc. 15. 07:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Remélem jól fogod érezni magad!^^ Szívesen, máskor is:)
2016. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!