Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az ELTE Trefortról?

Mit gondoltok az ELTE Trefortról?

Figyelt kérdés
Elég valószínű, hogy jövő tanévben már én is oda fogok járni (szóbeli nélkül felvettek), de még nem vagyok biztos benne... Nektek mi a véleményetek?

2016. febr. 28. 15:33
1 2
 11/17 anonim válasza:
én is a Trefortba megyek jövőre!(Az ideiglenes felvételi jegyzék alapján bent vagyok) :) Te jövőre oda mész?
2016. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
12%
Sznoboknak való suli.
2016. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Melyik osztályba jársz?
2017. nov. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Legjobb 6 évem volt. Nem sznob suli. A tanárok mindig korrektek, mivel nem az a céljuk, hogy leadják az anyagot, hanem az, hogy megértsed azt. Én még szerencsére megúsztam az heti 5 tesit, etika, művészetek, életvitel és gyakorlat nevezetű csodákat. Ha nem akarsz egy alváshiányban szenvedő 12-es lenni, akkor ajánlott hamar leérettségizni a nyelvekből hiszen így 12-ben már nem kell bejárni nyelvórákra. A büfé minden évben drágább lesz és a szendók minősége is kritikusan romlik(ugyanitt követelem vissza a régi büfés nénit!!!). Szakmányról annyit érdemes tudni, hogy nagyon szakmabeli XD.

A tanári gárdáról azt érdemes tudni, hogy a legjobbak vannak "összeválogatva". Kb mindenki vezetőtanári pozícióval rendelkezik(sokkal jobban mint egy mezei gimis tanár). A biosz és kémia részleg nagyon fancy hála egy EU-s támogatásnak (a lépcsőnél van a gigászi plakát erről). A legmodernebb felszerelésekkel van feltuningolva a két labor. 2 gépterem van: kb 3 évente lecserélik az összes gépet (erre bezzeg van pénz, de új vakolatara már nincs :D ).

Nem kell halálra tanulni magad... Kevés tanulással simán hozható egy 4,5-4,7es átlag (persze ehhez a tanórákon jó, ha figyelsz). Ha valamelyik tantárgy érdekel, akkor abból járjál szakkörre. Csak a javadat szolgálja.

Nem a küldő, hanem a belső számít: Az iskola kívülről nem a legszebb, de belülről az egyik legjobb hely, ahol eltöltheted a középiskolás éveidet.

u.i.: van színházterem is :D

2017. dec. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Hatosztályosba 68+ szóbeli ponttal van esélyem bejutni?
2018. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha ide felvesznek, akkor itt tényleg színvonalas oktatásban részesülsz érettségiig, felkészítenek kb bármelyik egyetemre. Magyarul helyt fogsz állni, akárhol tanulsz tovább. De a 4 gimis éved nem lesz fenékig tejföl, tehát tanulnod kell sokat.


Szakmány Csabáról tudok nyilatkozni: kb 1-2, de inkább egy kiskedvence van (nem feltétlen értelmi képesség alapján választ, csupán egyéni szimpátiája alapján) és gyakorlatilag csak vele/velük foglalkozik (viszi őket versenyre, kivételezik velük), a többiek oldjanak meg mindent, ahogy tudnak.

2018. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szakmány egy életérzés♥️
2019. ápr. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!