Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthy Frigyes Gimnázium...

Karinthy Frigyes Gimnázium vélemények?

Figyelt kérdés
Szóval a Karinthyt jelöltem meg elsőnek, és a kéttanra lehet, az emelt angolra biztosan felvesznek. Tudnátok írni véleményeket? Legfőképpen a közösség, és a programok érdekelnek, de kíváncsi vagyok a tanárokra, tanításra is. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. márc. 14. 12:06
 1/4 anonim válasza:
Nagyon rossz suli! Süllyedő szinvonal, rossz osztályközösség, millimos szülők csemetéi járnak oda, lenézik, azt aki nem az, kiközösítés. Programok vannak, csibetábor is nagyon jó de ennyi. Én 10.es vagyok Kéttan Angolon, és jővőre megyek innen el, szerencsére. Nem ajánlom.
2016. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ez egyáltalán nem így van. én végzős vagyok a karinthyban, és eddig ez volt a legjobb döntésem, osztályomban mindenki jófej, mindenkivel elvagyok. egyáltalán nem vagyok gazdag meg semmi, de mégse közösítenek ki, nem tudom az előttem válaszoló miért tapasztalta ezt, szerintem a kiközösítésnek más okai vannak ;)
2017. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
előző válaszoló vagyok - arról nem is beszélve, hogy a tanárok annyira flexibilisek és értik a humort. nemrég voltam orosztanáromnál borscs-ot enni amit nekünk főzött, és minden órán nagyon jó a hangulat - a matektanárom érti a that's what she said vicceket meg ő is oltogat mindenkit órán :D én nagyon örülök hogy ide kerültem
2017. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2-es: Amikor kiírtam a kérdést, akkor felvételiztem, és végül a Karinthy-ba jöttem. Életem egyik legjobb döntése volt, imádom a sulit is meg az osztályomat is :D
2017. jan. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!