Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a diákélet a Semmelweis...

Milyen a diákélet a Semmelweis egyetemen? (ETK)

Figyelt kérdés
Többször hallottam már, hogy az ÁOK-os diákok lenézik az ETK-s diákokat illetve, hogy nagyon el van szeparálva ez a kar a többitől. Ez tényleg így van? Másik egyetemről jelentkezem át és sajnos eddig csak rosszat hallottam - pl a legtöbb pénz az orvostanhallgatókra megy el így az ETK nagyon háttérbe van szorítva az oktatás színvonalát tekintve is. Jelenleg műszaki szakon tanulok és érdekel az egészségügy, de félek, hogy rosszul döntöttem, mikor beadtam a felvételit.

2016. márc. 15. 16:16
 1/3 anonim válasza:
Szia! Biztosithatlak, hogy az orvostanhallgatok normalisabb fele egyaltalan nem lekezelo, sot...aki pedig IQ hianyban szenved, azzal minek torodni? En diplomas apolonak tanulok a sote etk-n, velemenyem szerint semmivel sem rosszabb az oktatas szinvonala mint a tobbi sote karon. Nagyon jo tanarok vannak es kovetelnek is!
2016. márc. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÁOK el van szeparálva, de azt nem tudom kitől hallottad,hogy lenéznék az ETK-sokat, mert ez egy baromság.
2016. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz! Mentőtiszt érdekelne egyébként, hogy milyen
2016. márc. 21. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!