Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az osztaly hany %anak kell...

Az osztaly hany %anak kell egyesre irni egy temazarot hogy a tanarnak kotelesseg legyen ujrairatni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelessége újraíratni a témazárót, tök mindegy, milyen átlaggal írja az osztály. Az a kötelessége, hogy megtanítsa az anyagot, hogy hogy kéri számon, az mindegy.
2016. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Toth Zoen válasza:
Erre sajnos nincs szabály, de a tanárt is minősíti ha mindenki megbukik, úgyhogy előfordulhat... Egyénfüggő. Pedagógus függő...
2016. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na, szép is lenne, ha még ilyen szabály is korlátozná őket. Egyébként egy egyestől nem bukik meg senki.
2016. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály. Sokat nem is érnétek vele. Viszont ha nagyon sok az egyes, és ez sokszor előfordul egy tanárnál, akkor az iskola vezetőségének helyében indítanék egy vizsgálatot. Mert ilyenkor azért már felmerül, hogy valami probléma a tanárral lehet, nem feltétlenül az egész osztály nem akar tanulni. A ti helyetekben meg az osztályfőnökhöz, igazgatóhoz fordulnék.
2016. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

"hogy hogy kéri számon, az mindegy."

Mondjuk ez azért egy merész állítás, mert baromira nem mindegy. Még ha az is az aktuális a sláger, hogy a diákokat szívatni kell.

2016. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 HBJ2015 válasza:

Aki nem írta, egyesre, az hogyan tudta megtanulni?


Anno tanár voltam 19-ből 11 egyes lett.

Elbeszélgettünk a tanulókkal, mert volt egy két hang, hogy ha a diák megbukik akkor a tanár is megbukik.


Még a jó öreg DOS-ból írtak dolgozatot.

Az első 5 kérdés elmélet volt.

Pl. Mit csinál az - DIR - adott parancs?

Le kellett írni egy tőmondatban. 2 pont.


Aki az 5 kérdést tudta az már kettest kapott.


Utána voltak csak olyan kérdések amikor már a magolás nem volt elég.


Röviden, ha a legalapvetőbb parancsok jelentését tudta, akkor már nem kapott egyest.


Megkérdeztem tőlük, hogy ezt hogyan tudom helyettük megtanulni?


Megértették, hogy nem tanultak így jogosak voltak az egyesek!


A következő dolgozat sokkal jobban sikerült. Milyen érdekes ugye?


Először keres magadban a hibát, utána a tanárban. Ha Te tuti megtettél mindent (legalapvetőbb dolgokat megtanultad) akkor pedig lehet jelezni az iskola vezetői irányába.

2016. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:) en nem kaptam karot csak kivancsi voltam.
2016. máj. 9. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!