Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az UMSZKIról?

Mi a véleményetek az UMSZKIról?

Figyelt kérdés
Elsősorban az informatika tagozat érdekelne,meg az,hogy milyenek a tanárok,milyenek a diákok,milyenek a közösségek,milyen az oktatás színvonala,minden érdekel.

#informatika tagozat #UMSZKI.szakközépiskola
2016. márc. 23. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A színvonalasabb szakközépiskolák közé tartozik. A szakmai oktatás kiemelkedő, a diákok sokszor nyernek versenyeket az OSZTVn (olyan, mint az OKTV, csak szakközépiskolásoknak, szakmai tantárgyakból is!). A nyelvoktatás is nagyon jó, általában mindkét nyelvből jól megtanulsz, főleg két tanítási nyelvű kereteken belül.

Viszont a közösség... Az picit kirekesztő, mondjuk csak fiúk vannak.

2016. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. márc. 25. 08:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Erős iskola, amúgy közösség is elég jó szerintem, nem vagyok party arc mégis sok "menő" gyerek befogadott. Hülyék meg mindenhol vannak. Csajozást hát nem tudom én nem vagyok valami erős csajozásból mégis onnan van barátnőm :D

Én amúgy azon lepődtem meg, hogy mindenhol 2-3as voltam itt meg 4es szintet lazán hoztam...

2016. máj. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Ezek szerint klassz suli!
2016. máj. 29. 11:11
 5/7 anonim válasza:
76%
A közösség az kiraly de ha tanulni akarsz ne gyere ide ez egy sz@r hely ha tanulni akarsz
2018. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Leslie0725 válasza:
53%
Egy sz@r,ne gyere ide,ha valamit el akarsz érni az életben!!Csak időpazarlás.
2019. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Leslie0725 válasza:
Előző vagyok,az UMSZKI-ra gondoltam....
2019. máj. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!