Gidajappy kérdése:

Egyetem otthagyása?

Figyelt kérdés
Szevasztok! Nos, egy többször elhangzott kérdésre szeretnék egy választ kapni, igen, sajnos sokan feltették már különböző válaszokat kapva, és egyszerűen az Oktatási hivatal elérhetetlen! Nem ragozom, szépítem.2015. Szeptemberébe jelentkeztem a Budapesti Gazdasági Főiskolára, alapképzés, ez a 2. félévem, szeretném otthagyni az Egyetemet. Van bármi lehetőségem rá, hogy megússzam a visszafizetést? Gondolok itt arra, amiről hallottam, hogy esetleg eme 2 félévet Magyarországon ledolgozom, ilyesmi?! Esetleg saját tapasztalat? De egyetemen belül, ne úgy, hogy az "Én sulimba" címszó alatt!

2016. ápr. 12. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha idén megint felvételt nyersz, vagy ugyebár ha dolgozol.
2016. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem, tegyük fel ha kiiratkozok és ha Októberben is, de itthon dolgozok 2 félévet akkor mintha akkor azt is elfelejtik ki vagyok?
2016. ápr. 12. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy éven belül újra valamelyik egyetemre menned kell valamilyen szakra.
2016. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha végleg otthagyod, akkor vissza kell fizetni, nem lehet megúszni. Ez nyílván jogos, hiszen az állam selejtre dobta ki a pénzt.
2016. ápr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!