Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Debreceni...

Mi a véleményetek a Debreceni Baross Gábor SZC Középiskoláról?

Figyelt kérdés

Nekem megvan a fix álláspontom róla, viszont akiket megkérdeztem, azok között megoszlanak a vélemények.

Sokan azt mondják hogy nem túl jó, vallásos, nem ad elég jó végzettséget, sok a paraszt és szinte "pót" iskolának írják be, stb...

Viszont nem is túl rég bevezettek új irányzatokat, mint pl. Informatika, azon belül is szoftverfejlesztő, rendszergazda és egyebek (ha vannak).

Emiatt is sokan mások mondják hogy nem is olyan rossz, rendes végzettséget ad, informatikán kevesebb a "paraszt", fixen lehet menni főiskolára, jók a tanárok, színvonalas az oktatás stb...

Van itt olyan ember aki már tapasztalta hogy mi is van ott, és megéri-e odamenni? Jó lenne tudni, megköszönném. Egyébként én már máshova megyek, viszont apám ott tanult, és az ő elmondása szerint is nem rossz iskola, és már zavarodott vagyok hogy most milyen is igazából.


2016. ápr. 21. 00:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm ebből a suliból ment villamosmérnöki szakra, egyetemre, és azóta osztályelső. :) Minden hozzáállás kérdése, és szorgalom kérdése, hidd el nekem.
2016. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. ápr. 30. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!