Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Gábor Dénes Műszaki középisk...

A Gábor Dénes Műszaki középiskoláról (Debrecen) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Katonaságra jól felkészít? Hanyas átlag kell? Tanárok,közösség stb milyen? Lehetőleg jelenlegi GDMSz.K-s válasza érdekelne

2013. jan. 9. 18:51
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom mennyire készítenek fel, meg milyen átlag kell. De 1 dolog biztos. Iszonyat jófejek a tanárok. Voltam bent párszor...de face-en van egy kis csoport Gáborosoknak.. :) ott érdeklődj
2013. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Katonaságra? Azt nem tudom, de...:):


Nekem két unokatestvérem és egy gyerekkori barátom is oda járt. Mindhárman szerették, és véleményem szerint jó szakemberek váltak belőlük. Nem kell túl magas átlag, de azért szerintem egy négyes átlagot nem árt megütni...:) A tanárok és a közösség jó állítólag.:)

2013. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezt az iskolát nem katonaságra találták ki! Csak egy hülye azt találta ki hogy mivel a honvédség mellett van akkor jó lesz katonai iskolának. Pénz mosás és paraszt vakítás az egész. Régen 4,0 átlag fölötti tanulókat vettek fel most meg 2,0, innen látszik hogy mennyire lement a színvonal. A tanárok csak kihasználják a diákokat és saját maguknak is keresztbe tesznek, a közösségek pedig borzalmasak ha oda mész akkor csak magadra számíthatsz. Én NEM ajánlom ezt az iskolát mert ez elektronikai iskola nem pedig zöld ruhások gyülekező helye ezzel is elcseszték ezt az iskolát.
2013. máj. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!