Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE Tanárképző Központról...

ELTE Tanárképző Központról vélemény?

Figyelt kérdés
Ide jelentkeztem matek és német szakra. Kinek mi a véleménye erről az iskoláról?

2016. ápr. 21. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
a PPK-val sok a baj (ott lesznek ugyebár a pedagogia-pszichologia tárgyaid) :D A matekról úgy tudom, hogy nehéz és a TTK-n van, még a német a BTK-n, így az órarendtervezesédnél figyelembe kell majd venned, h 3re kell járkálnod. Én is tanárszakos vagyok de két másik szakon, mondjuk én imádom :)
2016. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a sulit. Nehéz, de megéri. A TTK-ról elég sok rémhír van a köztudatban... mondjuk én még megközelíteni sem nagyon mertem :) Viccet félre téve, nem kell félned. Ha igazán tanár szeretnél lenni, akkor az ELTE talán a legjobb hely a tanulmányokhoz.

Mi a baj a PPK-val? Kicsit romos, kicsit elavult, kicsit nem a földön járnak, de azért nagyon érdekesek a pedagógiás-pszichológiás órák is :)

2016. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát... nem annyira szervezett :D egyébként engem speciel egy orvosi rendelőre emlékeztet... Igen, érdekesek az órák, viszont szerintem a BTK-hoz nem ér fel :) (na meg a rengeteg beadandó... :D) de mint mondtam, én is nagyon nagyon szeretem az egészet, PPK ide vagy oda :)
2016. ápr. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!