Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Mettől meddig...

Egyetemisták! Mettől meddig szoktatok bent lenni az egyetemen?

Figyelt kérdés

Meddig tartanak az előadások?

Az első évben még több órák vannak?

Szeptemberben kezdek szóval ezért nem tudom.



2016. máj. 2. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan, hogy fél 9-től csak délig voltam, de olyan is, hogy 10-től fél 4-ig, na meg olyan is, hogy fél 1-től 3-ig voltam, aztán vissza kellett még mennem egy fél 6-os előadásra.
2016. máj. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak egyetem és szakfüggő, hanem egyénfüggő is. Rajtad múlik, hogy hány órát veszel fel, mennyire jársz be, mennyire kéne bejárni (kötelező előadások) stb. Szóval reggeltől estig gyakorlatilag bármilyen kombináció lehetséges.
2016. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

ha úgy tartotta kedvem hogy bementem mindenre akkor volt hogy reggel 8-tól este 6-ig.

de általában csak gyakorlatra és laborra járok be.

2016. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

"Az első évben még több órák vannak?"


Nem csak a hallgatók többsége az elején még bejár minden előadásra, aztán rövid időn belül felhagy ezzel a szokásával.

2016. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Értem,azért kérdezem,mert egy rokonom mondta,hogy ő reggel 8tól délután 6 ig van bent és utána még otthon tanul,ezért nincs semmi élete.

Akkor ezek szerint lehet variálni az órarendet.

2016. máj. 2. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
egyébként ha nem mész be az előadásokra, akkor nyersz jó pár órát, amit viszont el is veszítesz azzal, hogy az anyagot úgyis meg kell majd tanulni. viszont szerintem kényelmesebb otthon tanulni jegyzetből mint bemenni minden előadásra
2016. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!