Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 69 kísérletet kell tudni...

69 kísérletet kell tudni emelt kémia szóbeliig. Mégis hogyan tanuljam ezt meg labor nélkül?

Figyelt kérdés

Nincs esetleg videó,leírás a kísérletekről?

Esetleges segítségeteket előre is megköszönöm. 20/F


2016. máj. 14. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt vannak a youtube-on 2012-es kísérletek - nem az összes (35 db), és nem is ugyanaz, de van, ami használható. (Úgy írd be, hogy "emelt szintű kémia érettségi kísérletek" vagy valami hasonló.)

Ha pesti vagy (vagy be tudnál jönni miatta), akkor az ELTE szervez 2 alkalmas lehetőséget, ahol az összes kísérletet meg lehet párban csinálni. Még lehet jelentkezni a következőre, ami máj. 25-én és jún. 1-én lesz. (Én a mostanira jelentkeztem, az egyik alkalom már megvolt, szerintem hasznos, és nem is drága.)

[link]

Sok sikert! :)

2016. máj. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van Czirók Ednének valami ilyesmi könyve, amihez még CD is jár, ha jól emlékszem. Azt keresd meg, abban kifejezetten az emelt érettségire való kísérletek vannak.
2016. máj. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint az a könyv min. 1 éve hiánycikk...
2016. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyvtár?
2016. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!