Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti hogyan készültök az érettsé...

Ti hogyan készültök az érettségire?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl hány napig, egy nap hány órát, egy tételre mennyi időt szántok, stb.
2016. máj. 14. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Most pihizek, majd jövőhéttől kezdem. Először emelt bioszra fogok készülni, akár napi 3-5 órát is, majd ha annak vége akkor kezdem a magyar és történelem tételeket. Úgy számoltam, hogy az utóbbiaknál egy-egy tételre 15-30 percet fogok szánni.
2016. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hétfőtől kezdek én is készülni rá.

Már nem olyan erőbedobással, mint az írásbelire, inkább csak ismételgetek. Csak lazán:))

Nem tudom, menni időt fogok rászánni. Egyenletesen osztom be az anyagot a rendelkezésre álló időre, ha aznap gyorsabban végzek, jó, ha nem, hát akkor egy kicsit több idő megy el rá. Ezt a pár hetet már féllábon is ki lehet bírni.

2016. máj. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!