Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tanárom azt mondta hogy...

A tanárom azt mondta hogy menjek versenyre mert jól csinálom. Ha mennék anyám is támogatna benne. De nem akarok és semmi kedvem hozzá. Szerintetek menjek (vívok) versenyre?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A vívás egy olyan sport amit általában nem kikapcsolódásból szoktak csinálni.Ha már vívsz és jó vagy benne akkor szerintem menj versenyekre,de mindenesetre tedd fel magadnak a kérdést,hogy mi tart vissza tőle.
2015. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nos én vívni csak edzés szerűen megyek. És én magamat tartom vissza hogy nincsen hozzá kedvem.
2015. márc. 25. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:

én Judoztam eljártam versenyekre, ahol rendszeresen eredményeket is értem el... Az edzőm szerint jó voltam, de aztán elment tőle a kedvem, inkább kimentem külföldre segédmunkásnak, mostanra itthon vagyok faipari vállalkozó, gyakorlatilag tengődök hónapról hónapra, nap mint nap majd beleszakadok a melóba, egyik gyerekkori haverom pedig, akivel eggyütt Judoztunk, és én minden egyes edzésen elvertem, na ő meg Németországban segédedző havi 3500 euróért heti 5*2 óra munkával...

Ha jó vagy egy sportban, azt nem érdemes abbahagyni, vagy mellőzni, később úgyis megbánod a kihagyott lehetőségeket...

2015. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel a vívás olimpiai sport a fiatal vívók általában arról álmodnak,hogy egyszer eljutnak egy olimpiára,ha téged ez nem hoz lázba akkor tényleg jobb ha kihagyod a versenyeket,úgysem lennél túl motivált ha nincsenek kitűzött céljaid amikért küzdenél.
2015. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ akkor szerintem elmegyek arra a versenyre amit hirdettek. :)
2015. márc. 25. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
menj, a vívás olimpiai sport, meg lehet belőle élni.
2015. márc. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ne azért menj versenyre, mert megélni akarsz belőle. azért menj, mert rengeteget lehet tanulni egy-egy versenyen. lehet, hogy nem fogod megnyerni, de mindenképpen egy jó tapasztalat lesz, aztán majd meglátod mi sül ki belőle, meg hogy hogy lesz tovább :)
2015. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!