Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Elkell mennem egy versenyre...

Elkell mennem egy versenyre de nem akarok kifogásokat keresek?! (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval anyám pasija az nem rég egy papírt rakot az orrom alá hogy irjam alá de nem mondta meg mi az aztán rá jöttem hogy egy verseny nevezés! már késő volt! úgyvan hogy én nem akarok elmenni erre a versenyre mert egy iszonyyat meleg lesz kettő ez egy tájfutó verseny három több napos négy nem lehet ilyen helyeken aludni öt megfogok halni! és a legrosszabb az egészben hogy nem mehetek el máshová! légyszi kifogásokat vagy dolgokat is csinálok pl kitöröm a lábam de valamit gyorsan irjatok légyszi!
2013. jún. 21. 19:10
 1/3 anonim válasza:
50%

ha lány vagy mondhatnád azt,h menstruációs görcseid vannak

ha pasi akkor passz :D

de azt is mondhatod,h rosszul léptél és fáj a bokád vagy a térded

2013. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell? Miért, mi lesz ha egyszerűen visszalépsz? Nem értem miért kéne bármi kifogást kitalálni.
2013. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb nézd meg mit írsz alá -.-
2013. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!