Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kell kiiratkozni ilyen...

Mikor kell kiiratkozni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
BME-n vagyok most passzívos, és ugyanide jelentkeztem vissza, ugyanarra a szakra meg mindenre, az hogy miért az nem lényeg. Szóval, passzívságom miatt vettem egy diákbérletet szigetre, viszont most gondoltam bele, hogy nem tudom mikor kéne pontosan kiiratkozni,mivel ugye csak hallgatói jogviszony alatt használható a bérlet. Szóval, meddig kell kiiratkoznom mindenképpen?

2016. máj. 21. 04:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Kicsit homályosan írtam a visszairatkozas részét, a lényeg az hogy gyakorlatilag fullosan kiiratkozok BME-ről, és aztán vissza e-felvételisen.
2016. máj. 21. 04:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha passzívon vagy, nem jár a diákbérlet.
2016. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hhahahahahaha
2016. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ügyfélszolgálatuknak kicsit jobban hiszek, mivel ott mondták hogy jár, de kérdésre kérek választ pls
2016. máj. 21. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
De honnan kaptal matricat a diakodra?
2016. máj. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, vigyem be a diákot, meg a passzívról egy igazolást, az hogy nincs rajta matrica, nem baj, kb mint egy diakszovetkezetnel. Na de mostmár a kérdésre is lehetne válaszolni, 3 valaszbol még említeni se volt említve maga a kérdés.
2016. máj. 24. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!