Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak szerintem nincsen baj...

Csak szerintem nincsen baj azzal, hogy a tanár nagyon humoros?

Figyelt kérdés
Szóval 9.-esek vagyunk, és van egy tanárunk aki nagyon jóarc tanár, csomót poénkodik, de jól is tanít. De van egy gyerek, aki nem tudom nem fogja fel a humort, és mindig mondja nekünk a tanár, hogy hétvégén hívjuk el a buliba, csajozzunk együtt, kell a társasági élet. Illetve olyanoakt beszél, hogy milyen jó a csajokkal tölteni az időt, meg hogy milyenek a szép lányok stb. És ez zavar 1-2 ilyen érdekes gyereket az osztályból, és jelenteni akarják. Nemtudom mi a baj, ha az egész osztály rajtuk kívül szereti, és együtt nevetünk vele órán, boldogok vagyunk. Meg azért mert ilyet mondott egyszer: Igyátok a sört, meg a bort, de a töményet ne, azt nem szabad. Most nem értem mi a baj azzal, ha egy tanár ilyeneket is beszél. Ja, és nagyon jófej tanár, jól is tanít.

2016. máj. 24. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:

1. A tanárral semmi baj, több iylen kellene.


2. Ha valakik "jelenteni" akarják, akkor tegyék, legfeljebb kiröhögik öket.

2016. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nincs baj, és ezt tanárként mondom. Azt viszont nem értem, mégis mi a humoros abban, hogy szexuális tartalmú megjegyzéseket tesz, vagy arról beszél, igyanak alkoholt a diákok. Szerintem nem az én humorérzékemmel van baj, ha ebben semmi vicceset sem találok.
2016. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ez a humoros, hanem a poénjai amiket szokott mondani. Ezt azért írtam le, mert meg tudja találni a témát a fiatal gyerekekkel 40 akárhány évesen, és szerintem ez jó..
2016. máj. 24. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Az szomorú, ha csak ezeket a közös témákat találja meg. És ha valaki kifogásolja az ilyen megjegyzéseket egy tanár részéről, szerintem jogosan teszi,
2016. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hiszen csak poénos, a zenéről is szoktunk vele beszélgetni (igazából a tanár ilyen rocker punk, de nem látszik rajta)
2016. máj. 24. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

"De hiszen csak poénos"


- És kissé közönséges. Bár tudom, hogy sokak szerint az őszinteség és a poénkodás minden más szabály alól mentesít...

2016. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leendő tanárként én is azt gondolom, hogy ezt a "bratyizós" hangnemet már nem nagyon ütheti meg egy pedagógus. A humorosság, a vicces megjegyzések fontosak, nagyon jók tudnak lenni, de ez számomra már egy picit visszatetsző. Jelenteni nem jelenteném, ha engem tanítana, de nem ő lenne a kedvencem, az tuti.
2016. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tom Benko ***** válasza:
Mint tanár, én is szoktam humorizálni. Azonban a piálásra buzdítást nem tudom tolerálni. Sem nem elemzem, hogy milyenek a szép lányok. Ez így, most jó bulinak tűnik, de majd tíz év múlva, ha eszedbe jut, már lehet, hogy másképpen látod.
2016. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!