Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinálhat ilyet az igazgató a...

Csinálhat ilyet az igazgató a matek érettséin?

Figyelt kérdés
Az igazgatóúr elvette a szamologepem az erettsegi kozepen es csak percek mulva adta vissza. Nem haragszok rá, de nem esett jol, persze visszakertem mert mar vissza nem adta volna mert kiment es meg se koszonte.
2016. máj. 30. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csalást gondol, akkor elveheti. Miért vette el?
2016. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nem birta kiszamolni,hogy mikor telik le a 135 vagy mennyi perc, ezert.
2016. máj. 30. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Az LOOOOO0OOOOO0OOOO0OOL. Akkor csak vissza kellett kérned tőle, mert elfelejtette visszaadni, ennyi.
2016. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom ...de addig nem tudtam tovablepni a feleadatokkal mert amugy se vagyok valami jo matekbol.
2016. máj. 30. 17:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért volna egyszerűbb ezt egy számológéppel kiszámolni. Azt meg végképp, miért tartott volna percekig kiszámolni (ha meg nem tartott percekig, egyből vissza lehetett kérni)
2016. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"vissza nem adta volna mert kiment"


Miért ment ki? Nem ő volt a felügyelő tanár? Akkor minek volt bent? ÉS hogy kérted vissza, ha kiment?

2016. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt a felugyelo tanar. Az igazgatonak minden felugyelo tanarhoz be kell menni alairni valami papirt. Ekkor irta fel a feugyelo hogy meddig tart es az igazgato urral nem tudtak kiszamolni, de az igazgatonak menni kellett es jott a kov. felugyelo is. Nekem mar tolle kellett visszakernem. Mert meg beazelgettek is.
2016. máj. 30. 18:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostanra tudatosult benned ez a négyhetes sérelem?
2016. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kulonosebb jelentossege nincs csak most jutott eszembe.
2016. máj. 30. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!