Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért megéri fellebbezni?...

Ezért megéri fellebbezni? (BIOSZ EMELT írásbeli)

Figyelt kérdés

nincs biosz tanárom,akivel konzultálhatnék,hozzáértők véleményét/tanácsát szívesen fogadom...


[link]


Csak ezért az egy pontért fellebbezzek vagy felesleges időpocsékolás?


Megoldókulcs:

"az első élőlényeket / az első sejtet / az élet eredetét / közös őst

Bármely, a közös eredetre vonatkozó megfogalmazás elfogadható"



#biológia #jívtókuklcs
2016. máj. 31. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8-as vagyok: nem jött még válasz, de közben az Oktatási Hivatal honlapján ezt találtam a GYIK:) között:

"A vizsgálat a dolgozatnak csak arra a részletére terjedhet ki, amelynek javítására a vizsgázó észrevételt tett."


Szóval elvileg más miatt nem vonhatnak le pontot, csak abban a feladatrészben. Hogy mit gondolsz, megéri-e egy pont miatt fellebbezni, azt te tudod - egy pont különbség lehet, hogy meg sem jelenik a végeredményben a kerekítési szabály miatt.

2016. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. máj. 31. 17:27
 13/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: délelőtt jött meg az Oktatási Hivatal állásfoglalása, de csak most olvastam. Fellebbezés esetén az adott témakör egészét értékelik újra. Tehát sem a teljes dolgozat újraértékeléséről szóló információ nem helytálló, sem az (sajnos), amit én írtam (pedig nekem ugye a megtekintésen mondták... Kinek kellene tudnia, ha ők sem tudják???) arról, hogy csak az észrevételt érintő feladatrészt nézik át. (Ami engem illet, én az észrevételt visszavontam, nekem a választható témakörben volt észrevételem 1 pontért, de ugye ott van az esszé is, ami az egész dolgozat legszubjektívabban értékelhető része:S)
2016. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Érdekes. Ahol én voltam betekintésen,ott sorra küldte el a néni azokat akik szerettek volna fellebbezni 1 pontért,hogy "inkább ne,mert aztán többet vonnak le". Gondolom ha sokan fellebbeznének,az az ő munkájukat nehezítené meg. És hát mint tudjuk,minden szentnek maga felé hajlik a keze..
2016. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!