Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megbuktathat ilyenkor a tanár?

Megbuktathat ilyenkor a tanár?

Figyelt kérdés
Most az év végi dolgozatom egyes lett de kettes vagyok igy. Előtte levő jegyem négyes es két hármas. Kérdezem én ha kettes vagyok jelen pillanatban akkor megbuktathat?

2016. jún. 5. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
ha meg van a 2,0-ás átlag, akkor nem.
2016. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg akkor se ha az év végi dolgozatom ugye egyes es szerinte nem tudok semmit az éves anyagból?
2016. jún. 5. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megbuktathat ha a 2es átlagod ellenére az osztàlyozó értekezleten meg tudja indokolni miért érzi elègtelennek a tudásod, miért akar eltérni az átlagodtól(amit megtehet ha elfogadjàk), és ezzel meggyőzi a tantestületet, akik ezt elfogadják
2016. jún. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Még 1-2 "rontó" felelés és meg is van.
2016. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat.
2016. jún. 5. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Év végén az összes jegyet figyelembe kell venni. Pl: Ha az első félévben volt 4 db egyesed a második félévben egy-egy négyes, hármas és egyes akkor az átlagod már nem kettes.
2016. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elso félévben egy egyesem van es ettől jóval több jegyem is csak felhoztam az előző két jegyet hogy a javulás miatt figyelembe veszi e
2016. jún. 6. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
szar baromira igaz,hogy ki vagy szolgáltatva neki?,,
2016. jún. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eléggé,főleg amikor olyannal fenyeget hogy beír egy olyan dolgozatra egyest amit en nem is láttam mert nem osztotta ki holott a 14 munkanap mar régen lejárt
2016. jún. 7. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!