Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt angol érettségin mire...

Emelt angol érettségin mire számítsak? Holnap lesz a szóbelim. Más érettségizők is lesznek bent?

Figyelt kérdés
Míg felelek, csak én leszek a vizsgáztatókkal? Milyen tapasztalatok vannak? Vitától tökre félek..

2016. jún. 6. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most ősszel voltam. Csak te vagy bent a 3 vizsgáztatóval. Először csak kérdéseket tesznek fel, aztán jön a "vita", itt azt tanácsolnám, hogy ugye választhatsz, hogy ellene vagy mellette vagy, előtte hagynak időt gondolkozni, azt az oldalt válaszd, amelyikhez van legalább 2 érved. Az önálló témakifejtés meg egyszerű, elmondod mi van a képen, hozzáfűzöl pár személyes gondolatot, és kész. Nem olyan nehéz, ne félj! (:
2016. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Életem legkönnyebb vizsgája volt, pedig nem vagyok már tini, volt pár vizsgám életemben, de ez tényleg nagyon-nagyon könnyű volt. Barátságosak, kedvesek voltak, segítettek, ha elakadtam, nyugodt volt mindenki, türelmes. Barátságról, családról kellett beszélnem, a szemetelésről és tantárgyakról, semmi vérre menő dolog nem volt. Tényleg, nem éri meg az idegeskedést! Csak lazán! :)
2016. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!