Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap szóbelizek de nem...

Holnap szóbelizek de nem izgulok. Ez mitől van?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam hogy nem izgulok. Körülöttem minden ember halálra izgulja magát meg sírnak én meg olyan közömbös vagyok. Tanultam rá, viszont minden tantárgyból van kb 4 olyan amit egyáltalán nem tudok.Miért nem izgulok?

Mit kéne tennem hogy izguljak?

Baj ez?

Úgy érzem mintha ez nem a valóság lenne, mintha a testem lekorlátozná az elmém és nem engedné hogy parázzak.

Sok pánikrohamom volt ebben az elmúlt egy hónapban, És 3 hétig kb, vagy 2,5 minden nap tanultam, volt hogy 6 órákat, de mégis úgy érzem semmit nem tudok viszont nem tudok izgulni.

Mi van velem?

Szerintem bekettyóztam...


2016. jún. 12. 18:20
 1/2 A kérdező kommentje:

Pedig hatalmas a tét..Az egyetem.

De mégsem izgulok

Nagyon fura ez nekem..Ahhoz képest hogy írásbeli előtt rohadt sokat görcsöltem és tanultam.

2016. jún. 12. 18:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd írd meg miket húztál meg hogy ment
2016. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!