Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik ma voltak tájékoztató...

Akik ma voltak tájékoztató értekezleten, ti megtudtátok az emelt szóbelik eredményét?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 09:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Kormányhivatalnál jelentkezettek érdekelnének elsősorban.
2016. jún. 13. 09:15
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyilván megtudták, ha voltak egyáltalán emeltezni, mert ezt írja elő a vizsgaszabályzat, és mindenhol ez történik.
2016. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Hazaküldtek, hogy ők nem kaptak eredményt, nincs mit megmondaniuk, majd megtudom a bizonyítványosztáskor. Szabályzat ide vagy oda.
2016. jún. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3

Az eredményhirdetésen el fogják mondani a fellebbezés módját. Írjál egy fellebbezést. El fogják utasítani, mert az értékeléseden ez nem változtat, viszont így mindenképpen a felettes hatósághoz kerül az ügy, tudomást szereznek a szabálytalanságról, és nem fogják szó nélkül hagyni.

2016. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először nem akarták elmondani, azt mondták, majd benne lesz a bizonyítványban. De kicsit "erőszakos voltam":), és végül megmondták:)))

Furcsa, emeletezők közül csak én voltam ott, így csak én álltam elő ilyen kéréssel, de mindenkinek a részletes eredménye ott volt a mappában kinyomtatva - nem értem, akkor miért nem akarták elmondani:S.

2016. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-s: megkérdezhetem, hogy helyileg hol voltál? Akár privátban is lehet, kíváncsi vagyok, hogy egy helyen voltunk-e, csak én nem voltam elég "erőszakos". :)
2016. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös 6-osnak: megírtam. Bár én biztos vagyok benne, hogy egyedül voltam ott olyan, aki emeltet írt.
2016. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz, nem egy helyen voltunk. Csak azért kérdeztem, mert mi a tájékoztatót sem várhattuk meg, már a folyosón odajött valaki és közölte, hogy mehetünk haza. Ilyen formán akár egyedül is lehettél volna, mivel többünket elküldtek már előtte. :) De nem, nem egy helyen voltunk, bár a város stimmel. Nem értem, hogy kinek és miért érdeke információt visszatartani, és miért kell "erőszakosnak" lenni azért, hogy az ember megnézhessen egy számot. Nem akkora dolog ez, nem?
2016. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azon nem csodálkozom, hogyha a kormányhivatal nem küldi el idejében az eredményt, sajnos hihető. Azon viszont erősen, hogyha ott van az eredmény, de nem közlik. Erre semmilyen magyarázat nincs.
2016. jún. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!