Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, aki viszonylag...

Van itt olyan, aki viszonylag későn (24-15 évesen, vagy afölött) kezdett második (vagy akár első) alapdiplomát nappalin? Hogy élitek meg, ugyanúgy tudtok tanulni?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen annyi a történetem, hogy sokáig tartott, mire kitaláltam, mi érdekel igazán, és most majd szeretnék új alapszakot kezdeni. Csináltam első alapszakot is, de talán jobban jártam volna, ha el se kezdem, mert nem szerettem. Legszerencsésebb eset, ha valaki rögtön gimi után megy olyanra, ami érdekli, de azt tapasztalom, hogy manapság sokan váltanak, illetve sokan elégedetlenek azzal, amit csinálnak, és nem találják a helyüket. Mit gondoltok erről?
2016. jún. 14. 00:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nézd, nem foglak győzködni. Csak leírtam, hogy ha igazán akarod, akkor lehetséges. (Én is 25 évesen kezdtem bele.)
2016. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!