Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségin miért a vizsga...

Érettségin miért a vizsga első napján mondják meg, hogy ki mikor megy? Előtte miért nem lehet?

Figyelt kérdés

2016. jún. 19. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, ahol megmondják. Tulajdonképpen szívatásból. Elvileg a sorrendet csak az aznapi értekezleten véglegesítik de ez csak a duma. Meg lehetne mondani annak a fenntartásával, hogy esetleg változhat. Nem szokott.
2016. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor örülök, hogy nem csak én látom világi baromságnak. Köszönöm.
2016. jún. 19. 16:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sulifüggő, az én városomban szinte minden más iskolában már tudják a sorrendet, mi csak holnap tudjuk meg, de azt persze megüzenték, hogy már majdnem végleges:D
2016. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert a vizsgabeosztást a vizsgabizottság hagyja jóvá, és a bizottság általában aznap reggel alakul meg, és tartja meg a nyitóértekezletét. Az elnök javasolhat módosításokat a tervezeten.
2016. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre mondtam én, hogy ez a duma. Ez az elmélet, a gyakorlatban pedig a rendkívüli esemény, pl betegség kivételével soha nincs változás. Az elnök nem foglalkozik a beosztás megváltoztatásával.
2016. jún. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Az általánosítások általában nem igazak. Az elnök általában nem foglalkozik vele, de megteheti, hiszen felelős a vizsga lebonyolításáért. És van, amikor meg is teszi.
2016. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Négy évig készülsz egy érettségire. Ugyan, mi akadálya, ha azt mondják, gyere vissza holnap, úgy is levizsgázz?

Nem hinném, hogy világrengető dolog lenne amit kérnek.

2016. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ugye te is érzed mekkora *értelmetlenség* ez a 4 évig készülsz rá dolog. Kb azon a szinten van, mikor a tanártól megkérdezel valamit, mert nem érted, és azt válaszolja rá, hogy de ezt már 6-ban tanultad..
2016. jún. 19. 17:51
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez csak duma. Amikor én érettségiztem, elküldte az osztályfőnök mindenkinek a beosztást napokkal a szóbeli előtt.
2016. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

mi megkaptuk egy hete nem tudom biztosan hogy miert, de lehet azert, hogy legalabb 1 osztalyon belul igazsagosabb legyen

pl van akinek 2 nappal kesobb lesz csak a szobelije, de nem tudja, igy neki is az elso napra kell megtanulnia a teteleket

de aztan igy is kap +2 napot ismetelni...

2016. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!