Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvi miért nem fogadja el...

A felvi miért nem fogadja el két hónap után az egyik többletpontom? Minden mást elfogadott azóta de azt nem, pedig jó formátumba van mert nem utasították el.

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mit vársz egy olyan hivatalos oldaltól aminek alapból az a neve, hogy felvi, röhej nem? :D Miért nem az intézménynek küldöd a jelentkezésedet?
2016. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Drága első válaszoló: azért, mert a felvin keresztül megy a felvételi, nem az intézményeken keresztül

Kérdező: nekem azt mondták, nem baj, ha még feldolgozás alatt vannak a dokumentumok

2016. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi akkor megnyugodtam, csak már azt hittem nem fogja el fogadni mire eljön a határidő. Mert fura hogy minden iratot elfogad azt az egyet meg két hónapja nem. Na de majd elfogadják akkor idővel.
2016. jún. 20. 18:19
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen hiába küldeném el postán az oktatási hivatalnak már ott is az van hogy ugyanúgy gépbe viszik stb. Akkor meg ugyanott vagyok mint most.És nem kell amiatt izgulni hogy nem szórják-e el az iratokat stb.

Így csak a feltöltés macerás sokszor hogy nehezen fogadnak el dolgokat, lassan.

2016. jún. 20. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!