Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az abszolutóriumot már ugye...

Az abszolutóriumot már ugye nem vonhatják vissza?

Figyelt kérdés
Egyetemen az egyik tanár nagy nehezen megelőlegezte nekem a kettest neptunba egy tárgyból, de még vissza kell jönnöm hozzá vizsgázni (elég népszerűtlen tanár egyébként), már csak ez hiányzott ahhoz, hogy meglegyen minden tárgyam. Tudom hogy alapjáraton vissza tudná vonni a jegyet hétköznapi esetben, de én rohantam a TO-ra és gyorsan abszolváltattam magam. Így is visszavonhatja a jegyet? Szóval kell még tanulnom?

2016. jún. 20. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérted a segítségét, aki népszerűtlen tanár, de végül baromi nagy szívességet tett neked azzal, hogy megelőlegezett egy jegyet. Te pedig köszönet helyett egyből hátbaszúrod és képes lennél nem tanulni.

Hát öcsém, gratulálok.

Ha ezt meg mered húzni, remélem beüt a krach és a leendő záróvizsgáidon is megbuktatnak. Egy egyetemi tanár keze messzire elér...

2016. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Indíthatnak fegyelmit és ki is csaphatnak még a záróvizsgád előtt.
2016. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát.. szerintem ez nem volt túl okos ötlet.

Kezdj el tanulni és reménykedj, hogy tényleg megadja a kettest, mert ha nem, akkor baj lesz..

2016. jún. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, bár úgy hangzott, hogy nem fogok rá tanulni (ez az én hibám, elnézést hogy rosszul fogalmaztam), fogok rá tanulni, de így annyira nem veszem véresen komolyan.


Második válaszoló, ez tuti hülyeség, nem én törtem fel a rendszert és nem én írtam be magamnak a kettest... Csak az számít ami a neptunban van, a szó elszáll...

2016. jún. 20. 16:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, egyszer egy szóbeli vizsgám felkészülési ideje alatt a dékán egy fegyelmi ügyet intézett telefonon az asztal másik végén. Azzal, hogy leneptunoztátok, csak azt éred el, hogy a hívások között megvitatja a titkárnővel, hogy neked aztán van bőr a képeden.
2016. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan hogy van, de kétlem hogy igazatok lenne, ennyire nem brutális a helyzet. Nem akarom hátbaszúrni, de azért r*hadtul nem mindegy hogy vissza tudja/tudná-e vonni, vagy nem.
2016. jún. 20. 16:27
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja hivatalosan beismerni a tanárod, hogy ilyen balek volt, akkor is nagyon jók az esélyeid arra, hogy a záróvizsgán tök véletlenül csupa olyat kérdeznek majd, amit nem tudsz. Ahogy az első is írta.
2016. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jött neptun üzenet, hogy aktív helyett már abszolvált a státuszom. Záróvizsgázni meg csak majd jópár év múlva fogok, addig még ráérek ezen gondolkodni, pláne, hogy még június legvégén megyek ebből "vizsgázni", szóval előre még nem is érdemes ezen ennyit agyalni. Tanulni azért fogok valamennyit.
2016. jún. 20. 16:35
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne jött volna, ha egyszer abszolváltattad magad, és egyelőre egyedül csak te tudod, hogy csalással?
2016. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám ezt a dolgot csalásnak, az lett volna csalás, ha valahogy feltöröm a neptunt és beírom magamnak a kettest. De ez így nem csalás szerintem. Még meg is kérdeztem a titkárnőt a TO-n, hogy ugye minden tárgyam "kizöldült", azaz teljesített?
2016. jún. 20. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!