Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az abszolutóriumot már ugye...

Az abszolutóriumot már ugye nem vonhatják vissza?

Figyelt kérdés
Egyetemen az egyik tanár nagy nehezen megelőlegezte nekem a kettest neptunba egy tárgyból, de még vissza kell jönnöm hozzá vizsgázni (elég népszerűtlen tanár egyébként), már csak ez hiányzott ahhoz, hogy meglegyen minden tárgyam. Tudom hogy alapjáraton vissza tudná vonni a jegyet hétköznapi esetben, de én rohantam a TO-ra és gyorsan abszolváltattam magam. Így is visszavonhatja a jegyet? Szóval kell még tanulnom?

2016. jún. 20. 15:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
azt mondta igen
2016. jún. 20. 21:47
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted a hozzászólásokat, és teljesen természetesnek veszed, ami veled történt. A tanár tett neked egy nagy szívességet, amivel simán képes lennél visszaélni.

Csak aztán nehogy visszanyaljon a fagyi, és a tanár nevessen a végén!

2016. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De én nem kértem hogy előlegezze meg a kettest, egy szóval se kértem, nekem jó lett volna az is ha egyest ír be. Innentől kezdve ez nem szivesség, de ha már így jártam akkor kihasználom hogy ne tudja meggondolni magát.
2016. jún. 20. 21:52
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, neki nem kerül semmibe "meggondolni magát", és te fogod húzni a rövidebbet, méghozzá nagyon csúnyán. Bárki bármit mond, neked fognak hinni vagy az oktatónak? Semmi esélyed...


De nyugodtan álljon neked feljebb! Viszont ha beüt a krach, akkor emlékezz rá, hogy mi szóltunk.

2016. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk mi lesz, de ahogy ismerem a tanárt és a "vezetőséget", nem gondolnám, hogy ügy lesz belőle. Egy kis büfészak az egész, hobbiból csinálom. Szerintem nem reális, hogy baj lesz, de majd megírom mi lett.
2016. jún. 20. 22:48
 16/18 A kérdező kommentje:
Végül sikerült a vizsgám amúgy is, úgyhogy nem derült ki mi lett volna ha nem.
2016. júl. 2. 01:06
 17/18 anonim ***** válasza:
Na az jó. grat :)
2016. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Most már az államvizsga van csak hátra, 2 évem van letenni, de csak egy szakdolgozat kell és egy szóbeli, az írásbelit letettem ebben a félévben, mert nálunk ketté lehet választani.
2016. júl. 2. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!