Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék magam miatt megtanul...

Szeretnék magam miatt megtanulni programozni, hova menjek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Fizikus diplomám van, megyek tovább msc-re. elég sokszor állt elő olyan helyzet, hogy adott feladatot nehezebben oldottam meg, de ha jól tudnék programozni, akkor jóval gyorsabban haladtam volna.


a nyáron szeretnék elvégezni egy tanfolyamot, nem a papírra megyek, tényleg az a cél, hogy tudjam használni, valamilyen gyakorlatorientált, nem macilaci tanfolyamra gondolok.


Volt 1-2 programozás kurzus, de igazából nem tanítottak semmit, matlabhoz kicsit értek, de ennyi. Főleg python érdekelne. A tutorialokkal az a baj, hogy beleunok, és nem haladok, nem való nekem a freestyle tanulás. köszönöm, ha tudtok segíteni. Budapest érdekel.


2016. jún. 23. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok mindent az embernek önállóan kell magtanulni, ezt a tapasztalat is mutatja...

Kötve hiszem, hogy nem tudnál találni a neten hasznos dolgokat, amiből önállóan tanulhatsz. Amúgy a c++ még ami igen jól jöhet, ehhez van egy csomó könyv.

Akarattól és önállóságtól függ minden.

Amúgy személyes megjegyzésem, hogy önállóan, sokat gyakorolva többre viszi az ember, mint ilyen-olyan tanfolyamokkal, főleg a programozás területén.

Használd ki az internetes lehetőségeket!

2016. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!