Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvosisok, pszichológia...

Orvosisok, pszichológia szakosok, jogászok, és mások, akik sok, hosszú könyvet kell megtanulnotok, milyen technikával tanultok?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet egy szigorlatra megtanulni több ezer oldalt?

Hogyan lehet emlékezni több száz oldalas könyvekre?

Minden tippet örömmel fogadok!!!

Meséljetek, kinek-mi a technikája?


2016. jún. 25. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszerészetet tanulok, és a legfőbb technikám, hogy értve tanulok. Ha valamit nem értek, azt nem is tudom megtanulni. De ha értem, akkor 500-600 oldalt is fejben tudok tartani a vizsgáig, utána fokozatosan felejtődnek el a részletek, de ha átismételem, akkor ismét tudom; ez pedig visszajelzés arról, hogy nem csak bemagoltam.
2016. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értelek. Tehát nem magolni semmiképp. Érteni.


Ez technikailag hogy néz ki nálad? Csak ülsz és olvasol, vagy kiemelsz, jegyzetelsz, esetleg memoritereket gyártasz, vagy hogy?


Vagy annyira sok időt töltesz vele, hogy ugyanazt a sacc ezer oldalt többször is átolvasod egymás után??

2016. jún. 25. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felülmúltad minden vágyam :))) köszi!!!
2016. jún. 25. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kihúzogatom az egész könyvet általában, mivel az ilyen több száz oldalas könyvek nagy része tele van fölösleges információval amit nem is kérdeznek vizsgán.
2016. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem igaz a kérdésben megszólítottakra (orvosisok, pszichológia szakosok, jogászok).
2016. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pszichósokra első kézből állíthatom, hogy igaz.
2016. jún. 30. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Jogos, de orvosin minden szó fontos, ami le van írva.

Jogon pedig fejből kell vágni a törvényeket, nem csak úgy nagyjából.

2016. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!