Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyszerűen remegek, mint a...

Egyszerűen remegek, mint a nyárfalevél, ha ki kell állnom sok ember elé. Így mégis hogy védjem meg a szakdolgozatomat?

Figyelt kérdés
legalább 60 ember elé kell állnom és kiselőadást tartanom. Soha életemben nem csináltam még ilyet, szocifóbiás is vagyok, alapjáraton szűk szavú, szóval nagyon nincs könnyű dolgom. Valaki valami tipp erre? Egyáltalán hogy lehet ezt túlélni? xd

2016. jún. 26. 07:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, én is kíváncsi lennék! :)
2016. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdéseteket, nemsokára megyek a diplomaosztómra :) Nem tudom, hogy mennyire lehetett kínos a védésem kívülről xd én csak kiálltam, valószínűleg hadartam, jól le is izzadtam, de sikerült <3
2016. aug. 8. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!