Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte, Pázmány, vagy Károli jog?

Elte, Pázmány, vagy Károli jog?

Figyelt kérdés

Eddig a fent látható sorrendben jelöltem az egyetemeket, de elbizonytalanodtam, mert az Eltéről elég sok rosszat hallottam, mint tapasztalatok a karon belül.A Pázmány meg nem hinném, hogy nekem való, mert nem vagyok vallásos ember. Egyébként fizetősön fogom tudni csak megkezdeni, és ha sikerül jól tanulom, megpróbálnék támogatottra átjelentkezni, és úgy tudom, hogy utoljára az Eltén 300 000 Ft/félév, a másik kettőn meg ˝csak˝ 250 000 és 240 000 Ft volt,de nem ezen múlik.


[link]

Ez a cikk lényegében az Eltét meg a Károlit emeli ki.


Szerintetek melyik egyetemet kellene első helyen megjelölnöm? Érdemes az Eltén végezni a jogot? Melyiken van a legtöbb ingyenes plusz képzés, lehetőség? Tervezném a német C1-re emelését, illetve a francia és japán folytatását.



#ájk-jog-választás-elte-pázmány-károli
2016. jún. 27. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

A Károlit hanyagolnám mindenki helyében, színvonaltalan. (mellesleg ez is vallásos, nemcsak a Pázmány)

Az ELTE-n nagyon szívatnak. A Pázmány meg nekem sem jön be a vallásos órák miatt, de összességében mégis ezt választanám, anyagi szempontból is, és minőség szempontjából is megfelelő - nincseneke felesleges szivatások.

2016. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
az ELTE a legszínvonalasabb. Pázmányról nem sok jót hallottam.
2016. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%

Eltenek mar csak a neve nagy. Fizetsz 300.000 ft-ot 2-3 targyert ha a romad nincs meg ami eleg eselyes. Es valjuk be, jogon nincs ilyenre "ido". Orul az ember, ha 5 ev alatt befejezi.

Pazmany es a Karoli egy szint! En rokonom ugyesz es azt mondta, hogy a Karoli kezd jobb lenni a Pazmanynal!

Akkora hulyeseg, hogy az emberek agyabol kipattant, hogy nincs szinvonala a Karolinak! Ezt valaki elkezdte es a tobbi "okos" folytatja. Nyilvan ha egy Eltes / Karolis/ Pazmanyos elmegy egy irodaba pl.. Azt fogjak ugy is jobban tamogatnj, akinek jobb a gyakorlata. Jog az mindenhol jog!

2016. jún. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy a kérdésed sorrendje. ELTE a legszínvonalasabb, Pázmány nem rossz, Károli erősen nem ajánlott. Miért? Voltak iskolatársaim akik nem voltak jó tanulók mégis felvették őket a Károlira. Meg hát 292 pont a költségesre...Gyakorlatilag bárki bejuthat gyenge teljesítménnyel. De alapvetően ha jól tanulsz azon az egyetemen akkor ugyanúgy eltudsz helyezkedni. Nem csak ELTE-n vannak tehetségesek :)
2016. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem a ponthataron mulik milyen az iskola! Engem eltere is felvettek volna megsem oda mentem. Mar elnezest a kifejezesert de a nyomo streberek be tudnak kerulni az nem jelenti azt h jobbak lesznek attol akinek kevesebb pontja volt felvetelinel. Nem egy kituno tanulo hullott ki a jogrol, mig en, aki kozepsikolaban 3-4es volt, eohogve csinalja meg. Oda menj ahova a szives huz!
2016. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan, ahová a szívem húzna, nincs, mert egyiket sem ismerem, egyaránt hallottam negatív és pozitív történeteket mindenhonnan. Eltére vettek fel, remélem jó lesz.
2016. aug. 8. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!