Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE osztatlan tanári angol...

ELTE osztatlan tanári angol szak 69%-os emelt angollal?

Figyelt kérdés

A tanárit szeretném első helyre rakni, az egyik szakom az angol lenne, de félek, hogy a bénácska tudásom miatt már az első évben kibukom :D

Fel tudok zárkózni év közben? Vagy már az elejétől kőkeményen fognak az egyetemen?



2016. jún. 28. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

:D :D :D :D :D :D :D


Nem lesz gond.


:D :D :D :D :D :D :D


Ja, majd elfelejtettem: :D

2016. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Ne izgulj ma mar mindenki mehet tanarnak
2016. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A másodikkal nem értek egyet, testvérem két természettudományos tárgyat tanul az osztatlan tanárképzés keretein belül. Rengeteget kell tanuljon, legalább annyit, mint nekem gyógyszerészeten. Arról ne is beszéljünk, hogy tizen-akárhány vizsgája van minden félévben és ennek maximum 10-15%-a tartozik a könnyűek közé. Habár lehet, hogy ez csak a természettudományi kar hírhedt tanárainak köszönhető.

Egyébként, hogy érdemben is hozzászóljak a kérdéshez: szerintem nem lesz gond a felzárkózással, hiszen ha tudsz angolul, akkor kibukni úgysem fogsz, sok újat úgysem tanulhatsz nyelvszakon.

2016. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy buksz ki, majd tanulsz, többek közt a többiektől, akik nálad jobbak, és ahogy hallgatod az előadásokat, olvasod a kötelezőket, írod a beadandókat, részt veszel a nyelvi órákon, egyre jobb leszel. Emelt jeles az rendes B2, normális kiindulási alap.
2016. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem rossz a 69%, ne aggódj.
2016. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is angol osztatlan tanárira megyek, 49% lett az emelt érettségim. Meg még a nyelvvizsgám sincs meg. Én is aggódom...
2016. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem megy az angol minek mentek olyan szakra ahol ez a fő tematika?

Utàna meg megy a sìràs, hogy nehéz. Könnyelmű döntéseknek àra van gyerekek...

2016. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Update azoknak, akik a jövőben hasonló dilemmában szenvednének: felvettek. Eddig minden vizsgám elsőre meglett. Nem mondom, hogy néha nem szenvedés az egész, de abszolút teljesíthető. Még mindig kevésnek érzem magam, azonban a nyelvi alapvizsga szerint közepes a tudásom. (Btw kb százan buktak a vizsgán) Szóval köszi azoknak, akik megnyugtattak:)
2017. jún. 26. 16:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Lediplomáztál végülis?
2022. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!