Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha elvégeztem egy bsc képzést,...

Ha elvégeztem egy bsc képzést, akkor hogyan lehet ugyanott másik szakirányt elvégezni?

Figyelt kérdés
Újrafelvételizek, elismertetem a tárgyakat és elvégzem az utolsó két félévet? Ilyenkor kell új szakdolgozat erősen ahhoz a szakirányhoz kötődően, vagy mivel megvan egy ezért nem?

2016. júl. 6. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Elismerik azokat a tárgyakat, amelynek tartalma 75%-ban egyezik a korábbival. A maradékot pedig el kell végezni. Új szakdolgozat, új államvizsga.
2016. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
De ennek mi értelme?
2016. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy egy második végzettsége legyen? Mondjuk ápolás és betegellátás alapszak elejét el lehet fogadtatni, de az egyik vége dietetikus a másiké gyógytornász.
2016. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, ilyen esetben oké, csak a kérdező nem ért konkrétumot. Irányulhatna a kérdés arra is, hogy pl villamosmérnök alapszakon van, és ott választ másik szakirányt, ilyen esetben teljesen idő- és pénzpazarlás.
2016. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy villamosmérnök vagyok, de azt tanultam, amit szerettem (gyengeáram) és most jött az ötlet, hogy épületvillamossági tervezői, felülvizsgálati jogosultságok nem jönnének rosszul, ehhez pedig az erősáram kell... így is időpazarlás?
2016. júl. 21. 23:20
 6/6 A kérdező kommentje:
Távon 2 félév alatt így letudhatnám...
2016. júl. 21. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!