Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megcsinálhatom 11. -ben az...

Megcsinálhatom 11. -ben az egész 50 órás közösségi szolgálatot?

Figyelt kérdés
Szóval egészen 11.-ig halogattam ezt az 50 órát és mivel most leszek 12.-es, szeptemberre kész kell lennem vele. Ezzel nem is lenne baj, mert minden nap megyek és megvan minden nap a 3 óra, csak ma kérdezte a nő, aki ott volt, hogy nem baj, hogy most csinálom meg az egészet? Mert volt olyan gyerek, akinek azt mondták, egy évben csak X órát dolgozhat le az 50-ből. És utánanéztem a szabályoknak is és ott is irtak egy ilyet, hogy 3 évre arányosan elosztva végezzük el és indokolt esetben, a szülő kérésére lehet ettől eltérni. Szóval akkor most hiába dolgozok le minden egyes nap 3 órát, igy se fogok érettségit kapni, mert egy nyáron csinálom az egészet? Ugye ez nem komoly? :D Mert mindjárt agyvérzést kapok.
2016. júl. 14. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj én 10-ben csináltam meg az egészet, igaz, hogy nem nyáron, hanem minden héten 2-3 órát, de a lényegen ez nem változtat. Nekünk csak arra kellett figyelni, hogy volt egy heti, meg egy napi limit, aminél többet nem lehetett csinálni. Ja, meg nálunk még azt is kitalálták, hogy egy helyen max. 15 órát lehet dolgozni, de ahogy hallottam ez csak az én sulimban volt így. Volt egy osztálytársam is, akinek nem volt meg csak huszonvalamennyi órája közvetlenül érettségi előtt és elintézték neki, hogy mehessen érettségizni, szóval nem hiszem, hogy pont rajtad akadnának fent.
2016. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :P Nekünk nem mondtak semmi ilyesmit, hogy heti meg évi limit lenne, szóval remélem, elfogadják igy is..Meg végül is ha nem lehetne egy évbe ledolgozni, akkor eleve fölösleges lett volna átengedniük 11. osztályba is XD Megnyugodtam :D
2016. júl. 14. 01:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nálunk ilyen nem volt, mondjuk mi voltunk az első ilyen évfolyam akiknek ezt kellett szóval az elején sok furcsaság volt. De nálunk többen vannak akik az egészet egy évben végezték el és kaptak érettségit tökéletesen el volt fogadva meg minden:)
2016. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!