Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Feleségem is elkapta a vírust...

Feleségem is elkapta a vírust melytől az egész család hányt, miután elkezdett hányni és beszólt a munkahelyre, mondták a kollégák, hogy menjen be éjszakára 12 órás műszakba betegek közé, normálisak?

Figyelt kérdés

Feleségem menni akar, holott nagyon rosszul van, kb egy órája kezdett hányni, fájdalmai vannak.

Én is benne voltam 2 napja, de olyan gyenge vagyok, hogy nem merek autóba ülni sem olyan gyenge vagyok.


2015. márc. 22. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normálisak, de hát ez ilyen. Maradjon otthon, hívjatok hozzá ügyeletet.
2015. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Á ügyelet!

Makacs a feleségem, mindenképpen meg akar felelni.

Ha a betegeknek segítségre lesz szüksége és éppen hány, vagy hasmenése van, akkor mi lesz?

Nagyon szédül is.

2015. márc. 22. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha egészségügyben dolgozik,akkor pontosan tudnia kellene,hogy a betegek is elkaphatják,illetve a kolllegák is.
2015. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miután beszólt a munkahelyre, reménykedett benne, hogy megkönyörülnek rajta, de kíméletlenül közölték, hogy más megoldás márpedig nincs.
2015. márc. 22. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Irassa ki magát a házidokival
2016. júl. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!