Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm rendészet területén szeretne el helyezkedni és ki nézte magának az NKE-t de még nem tudja milyen karra akar menni de legelőször azt szeretné tudni , hogy diplomával milyen munkakört tud betölteni kezdőként milyen fizetéssel miyen rangba meg, hogy megéri e egyáltalán

2016. júl. 23. 16:06
 1/7 anonim válasza:
Először is :) nincsen olyan hogy rang,hanem rendfokozat. Aki elvégezte az NKE-t,az hadnaggyal kezd alapból mivel már tisztként fog szolgálatot teljesíteni. Elvileg,először mindenki járőrként kezd,hogy tapasztalatot gyűjtsön az utcán,hiszen az fontos. Bár én nem úgy fogom csinálni. Mivel annyira szorgalmas sem vagyok,érettségi után Rendészeti Szakközépbe megyek,most is rendészetin vagyok (Veszprém Táncsics),de utána szeretnék Adyligetibe menni,vagy Körmendre (de valószínűleg Adyliget). Aztán ha úgy gondolom akkor később munka,szolgálat mellett is el tudom végezni az NKE-t. És megmondom őszintén,akivel beszéltem nagyobb rendfokozatú rendőrökkel (parancsnok stb) elmondták,hogy jobban is nézik az ilyeneket,akik később végzik el,mert hiába tiszt,attól még nem lesz neki tapsztalata. Ahhoz tényleg évek kellenek kb. 5 év. Tehát nekem is ez a véleményem erről. :)
2016. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Aki el végzi a rendészetit az nem lesz rendőr automatikusan ha jól tudom ugye ?
2016. júl. 25. 16:36
 3/7 anonim válasza:
De, hogyne lenne. Őrmesterként jössz ki szki-ból( Adyliget,Miskolc,Körmend, Szeged, de Szeged hanyatlik)
2016. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi választ az illető Miskolcra akar menni és igazából ő ezt akarja le rakni először bár én próbálom rá venni, hogy mennyen egyetemre mert kb a kis újából kirázna egy diplomát és szerintem azzal jobban járna
2016. júl. 27. 16:29
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy jobban járna-e vele, mert beszéltem a napokban az NKE-n végzettek közül egyikükkel, mert helyben helyezték el, és ő is és a helyi tisztek is mondták, hogy nem fogják már kineveznia tiszteket tiszti beosztásba, hanem csak őrmesterit kapnak, mert a tiszti állomány tele van, alig van hely, a zászlós és tiszthelyetetsi áll.ba pedig hiány van. Bár kétség kívül nem hátrány, ha van neki egy egyetem.:)
2016. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Első vagyok. És szívesen. :) Amit az utolsó írt,arról nem tudtam. De ha tényleg ez a helyzet akkor végképp nem érdemes. :)
2016. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De ez nem 100%os info, csak az onnan frissen kijött hadnagy csajszi mondta.
2016. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!