Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsett orvostanhallgatók...

Kungfupanda kérdése:

Pécsett orvostanhallgatók melyik koleszba mentek?

Figyelt kérdés

Jövőre Pécsen kezdem az egyetemet, és nincs nagy ismeretségem még, azt szeretném kérdezni hogy melyik kollégiumba kéne beadni jelentkezést.

Néztem ilyeneket hogy Boszorkány kollégium, meg hogy Jakabhegyi, valaki aki ott tanul tudna nekem mondani ezekről valamit? Előre is köszi



2016. júl. 27. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvosisok a Balassában vannak, ez az ő kolijuk. Előnye hogy ugyanazt tanuljátok, tudtok egymástól kérdezni, de tény hogy nem a legszebb, viszont ez van a sulihoz a legközelebb.


A Boszorkány túlélhető, az is tud elé hangos lenni, de a Balassa is, csak mondjuk szebb és plusz két fővel kell osztozni egy blokkban, amiben a konyhán kívül van minden.


Jakabhegyiben elvétve van szerintem orvos, nagyon nem ajánlom neked. Bár van konyha, de még mindig jobban jársz ha a folyosón főzöl mintha olyanokkal kell együtt élned akik nagyon nagyon töredékét tanulják és csak néha annak amit neked kell majd. Ne menj oda, komolyan.


Esetleg még a Szántó van, szerintem ez a legnyugodtabb megoldás mind közül, persze ki lehet fogni itt is kevésbé "jó" embereket. A felszereltsége a méretéhez képest a legjobb szerintem.

2016. júl. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szisztok ! én is pécsre fogok járni szeptembertől,(és nekem sincs ismerősöm ott)gyógytornász szakra. Érdekelne engem is a koli.Melyiket tudnátok ajánlani ? Én a szántóra gondoltam.
2016. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!