Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire kell félni az egyetem...

Mennyire kell félni az egyetemtől?

Figyelt kérdés

Falusi vagyok, eddig még nem sok lehetőség nyílt az életemben. Most viszont felvettek egyetemre, egy számomra teljesen ismeretlen városba.

Félek tőle, hogy menni fog-e, és mi lesz ott velem, mert senkit nem fogok ismerni.

Tudnátok mondani nekem valami nyugtató dolgot ezzel kapcsolatban? Más is érezte már így?



2016. júl. 29. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél talpraesett nyitott és összeszedett :) akkor nem lesz gond.. hova vettek fel?
2016. júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semennyire nem kell félni. Csomó vidéki lesz még rajtad kívül, és nem csak a diákok, hanem az ott élők jelentős része is vidéki, vagy legalább a szülei azok voltak.
2016. júl. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem majszolod a kolbászt hagymával a tömegközlekedésen úgy nem lesz problémád azthiszem :D
2016. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendegeteg vidéki kezd egyetemen, senki nem fog ezért másként tekinteni rád. Ha barátságos vagy, nyílt nagyon fognak szeretni. Mindenkinek új lesz az egyetem, ez pedig összehozza az embereket. Sok sikert és gratulálok! : )
2016. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. júl. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!