Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell félni a gólyatábortól?

Kell félni a gólyatábortól?

Figyelt kérdés
Nem szoktam inni és nem vagyok egy nagy bulis laza személy. Nem vagyok egy tipikus központi személyiség aki egyedül is egyből bele a sűrűjébe. Kicsit aggódom hogy nem találom majd a helyemet vagy kellemetlen helyzetbe kerülök , de nem akarom kihagyni és ismeretlenül ott állni az első napon. Egyébként könnyen barátkozom csak az szokott nehezen menni ha már egy összeismerkedett társaság akár 2-3 fős kis csoportokba kell egyedül belépni mert olyan zártnak érzem a dolgot.

2016. júl. 29. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Igen, mindentől kell félni, az élettől is. Maradj otthon a kanapén a szobádban, akkor nem eshet bajod.

Hidd el, mindenhol találsz hasonló beállítottságú embereket, mint te. Jól fogod magad érezni.

2016. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi extra. Szokásos IHB buli. Azért azt tartsd szem előtt, hogy első a saját akarat, és csak második a megfelelési kényszer! Menj el, de ne fűzz nagy reményeket hozzá.
2016. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól mondja a kettes: ne akarj nekik megfelelni, csak azt tedd és úgy, ami a te értékrendedbe belefér. Ne engedj a társas nyomásnak, és akkor jól fogod érezni magad.
2016. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Biztosan el fogok menni sok ilyen kérdést olvastam már de elég szélsőségesek voltak engem nem zavar ha valaki iszik vagy részeg és én is iszom de csak egy bizonyos szintig hogy jól érezzem magam de ne üssön ki azért.

Ha csak annyit iszok amennyit a feladatoknál szükséges nagyon kiütöm magam? Gondolom lesz minden összevissza és nyilván nem a legminőségibb cuccok de hallottam hogy van olyan feladat ahol mindenkinek kell inni mert csak akkor nyer a csapat.

Ilyen tényleg van? Meg vetkőzés?

2016. júl. 29. 13:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez egyetemenként, sőt, karonként változik. De nálunk pl. úgy volt, hogy a játékban az a csapat nyert, amelyik minél többet megivott. De nem volt muszáj ott lenned mindegyik vetélkedőn. Meg volt vetkőzős feladat is, de kényszeríteni nem kényszerítenek senkit rá, max. megpróbálnak rábeszélni.
2016. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
A jelszó: nem. Nem hiszem, hogy ne lenne barátod, ha nem iszol pucéran mértéktelenül egy gólyatáborban. Csak a normálisak el sem mennek. Majd meglátod első héten a suliban. Azokkal barátkozz, akik nem mennek igénytelenkedni.
2016. júl. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elmerészkedtem évekkel ezelőtt mikor felvettek, gondoltam miért ne. Nem bántam meg :) Semmi olyan dolog nem volt amit kényszerítettek volna. Egyszer töltöttek valami italból, mondtam hogy ne sokat, ezt be is tartották, valami rövidital volt, és tényleg nem sok, de ez az összes ami "kötelező" volt :D A vetélkedő jó volt, én nem vállaltam oroszlánrészt semmilyen feladatban, amit közösen kellett csinálni pedig teljesen vállalható volt, inkább játékos, csapatépítő, mintsem kellemetlen és ciki. Egy jó móka ez a pár nap. Volt 1-2 kellemetlen pillanatom ez igaz, de ez csak a saját zárkózottságomnak volt köszönhető és nem tartott sokáig. A bulikba este annyira nem vágytam, a szállásunk környékén maradtam azokkal akik szintén inkább beszélgetősebbek voltak. :) Jól éreztem magam összességében és újra elmennék ha ott tartanék, csak annyit tanácsolnék magamnak, hogy merjek érdeklődni mások iránt és legyek barátságosabb, nyitottabb.
2016. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Igen, jobb ha félsz. Hisz hàny csajt megerőszakoltak màr ilyen rendezvényeken.
2016. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a baj a gt-okkal, hogy ilyen kicsit "ilyesztő" híre van. Nyugodtan elmehetsz, sokban egyetértek az előttem szolókkal. Az utolsóval ne törődj. Persze a biztonságodra mindig ügyelj. De ezt úgyis tudod. Amúgy nem is derült ki, hogy fiú vagy lány vagy-e :D

Na deee az sem baj, ha nem mész el. Ezért ne érezz kényszert, mert "mindenki ott lesz". Nem lesz ott mindenki. A szakodról sem. Nem leszel lemaradva, ha csak az első sulis napon találkozol velük. Az már úgyis egy más közeg, nem lesznek addigra kőbe vésett klikkek. :)

2016. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*j Utolsó vagyok. Amúgy én se voltam az én gt-omban, mégis megvagyok immár végzősként.
2016. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!