Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Igazságügyi igazgatási szakon...

Molnár Anna Bettina kérdése:

Igazságügyi igazgatási szakon végzek jövőre. Aki már végzett hol tudott diploma után elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Közszféra, versenyszféra egyaránt érdekel, és az is aki végülis nem ezt a diplomáját használta ki elhelyezkedés szempontjából csak a jelenlegi helyén előnyt jelentett!

Köszönöm annak aki megosztja a tapasztalatait! :)


2016. júl. 29. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én az Igazságügyi Hivatalba jelentkeztem (nem a Múzeum utcai) ott azzal utasítottak el, hogy nincs tapasztalatom jogi munkavégzésben. Az Állami számvevőszéknek az Országos Bírósági Hivatalnak is szakmai tapasztalatra lett volna szükségei az utóbbinak gazdasági-jogi szakmai háttér... Feladtam és vidékre mentem egy önkormányzathoz dolgozni, egyértelműen ismerőssel lehet jobb helyeken elhelyezkedni.. Most jelentkeztem a jogira levelezőn, fel is vettek, de teljesen kiábrándultam :(

Gépészmérnöknek kellett volna mennem.


Azért sok sikert kívánok neked, véleményem szerint (hosszú) évek kellenek még, amikor lesz nyitás az igazságszolgáltatás olyan szintű fejlesztésére hogy komolyabb munkaerőt kelljen alkalmazni. Ezt a szakot levelezőn érdemes elvégezni, amikor már van munkaviszonyod. (Fizetésemelés végett)

2016. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!