Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlagos egyetemistának milyen...

Átlagos egyetemistának milyen laptopot ajánlanátok és mit gondoltok arról, amit kinéztem?

Figyelt kérdés

Tönkrement a gépem, és már nem garanciális. Nem vagyok gamer, illetve nem kell tervrajzokat sem csinálnom rajta (orvostanhallgató vagyok). Szóval gyakorlatilag tárgy/vizsgafelvételre kell, internetezésre, max néha megnézek egy-egy filmet HD-ben.

Ezt néztem ki:

[link]



2016. júl. 19. 13:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Szerintem erre megfelel, bár én kérnék bele SSD -t, és arra átrakni a rendszert.

(SSD nem olyan sérülékeny ha pl. mászkálsz vele, és véletlen neki koccan valaminek, ami külsőleg még csak sérülést se okoz, de az érzékeny merevlemezt megakaszthatja)

2016. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Szerintem jó választás lehet.


Bár ennyi pénzért én Asus-t néznék. Lényeg: Legyen hozzá windows 10 és Intel CPU.


Acer vagy lenovo-t akkor vennék ha valami olcsó megoldás kellene.


130-140 ezerért inkább Asus. Vagy Toshiba.

2016. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ami nekem még fontos, és az Acer oldalán van, az a 6 cellás akkumulátor. A Dell viszont kizárva. Hiába a 3 éves garancia, az előző gépem Dell volt, és 3 év alatt 2x volt szervizben. Lehet, hogy másnak bevált, de nekem nem. Vagy szerintetek arra, amit leírtam, olcsóbb laptop is elég (az Acernél olcsóbb)?
2016. júl. 19. 13:26
 4/25 anonim ***** válasza:

Media Markt az szerintem jó ötlet, inkább ott venném meg, mint belvárosban, pl. laptopszaki, notebook.hu ,stb.


Ha van 130-140-ed miért nem veszel egy jó Asus-t?


Intel Cpu-van windows 10-zel?


Muterom vett Acer notit, 70.000 volt windows 10-zel.


Én a helyedben vennék egy jó kis Asus-t.

2016. júl. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Még ezt is néztem amúgy: [link]

Nekem egyébként lehet, hogy jó lenne a 70 ezres is arra, amire kell. Minél kevesebbet szeretnék költeni a spórolt pénzemből, de sz_rt se akarok venni.

2016. júl. 19. 13:32
 6/25 anonim ***** válasza:

Most hogy az aksi hány cellás, szerintem inkább marketing mint funkció, lehet mondjuk jönne ide valaki aki magyarázná mennyire fontos, hogy az igenis fontos, lehet neked is ezt magyarázta valaki, szerintem lényegtelen.


Media Markt-ba rendesek ha valami probléma van a műszaki cikkel, én sok mindent vettem már náluk (telefon, notebook-ok).


Én egy Asus-t vennék.

2016. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Jó amit írtál de nincs ott valami ennyi pénzért ami 1 TB HDD és nem Intel hanem Nvidia videokártya?


i3 cpu az nagyon jó, és windows 10-es.


Amit belinkeltél az végülis nagyon jó.


500 GB Hdd az elég jó.

2016. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondjátok, hogy az Asusok megbízhatóbbak, mint az Acerek? Nekem főleg a megbízhatóság számít. Még a tárhely se lényeg, hogy 500 GB vagy egy tera, mert van egy 750 gigás hordozhatóm. Egyébként a MediaMarktban 120 körül kezdődnek az Acerek is.... És kis boltban többet nem veszek, csak országos hálózatban.
2016. júl. 19. 13:39
 9/25 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy. Media Markt.


1 TB Hdd, Intel Vga, Windows 10, csak nem i3 cpu hanem valami más intel, de intel. Ja és sajnos fehér, bár engem nem zavarna.

2016. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

17-es nagy képernyő.


Fincsi.

2016. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!