Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem kaptam semmi értesítést a...

Nem kaptam semmi értesítést a felvi SMS-én kívül. Nektek írt az iskola? A meptunba hogy tudok belépni?

Figyelt kérdés

A BGE-PSZKra nyertem fevételt. Mit kell tennem ezután? A suli nem küld valami e-mailt vagy hasonlót? Nekem kéne tudni,hogy mit csináljak? Hol kell beiratkozni?

Írtam már nekik e-mailt,de nem válaszolnak...


2016. aug. 1. 12:19
 1/4 anonim válasza:

Eddig én is csak sms-t kaptam, szintén BGE - PSZK.

Úgy olvastam a felvin, hogy aug 8-ig kell kiküldeniük legkésőbb a tájékoztatót. Az e-mailt viszont legkésőbb aug 5-ig.


[link]


Besorolási határozat közlése az e-felvételiben, valamint erről értesítő e-mail kiküldése

legkésőbb 2016. augusztus 5-ig


Felvételi határozat közlése (felsőoktatási intézmények)

legkésőbb 2016. augusztus 8.

2016. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De akkor nem tudok így "lecsúszni" semmiről,ugye? Nincsenek határodők,hogy meddig kell belépni a Neptunba vagy valami hasonló? A gólyatáborról tudsz valamit?

Másik egyetemen már rég kiküldtek mindent... -.-

2016. aug. 1. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén BGE, semmi nem jött még, viszont a honlapon találtam valami részletes tájékoztatót az időpontokról. Bár én másik karra megyek, de a golyataborunk aug. utolsó hete elvileg, a beiratkozási hét pedig szeptember első hete, itt fognak majd segíteni felvenni az órákat elvileg. Facebookon lepjetek be a gólyás csoportokba, nekünk oda írták ki ezeket, miután valaki rakerdezett, de maguktól semmi infó nem jön..
2016. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

PSZK-t nem tudom, Külkeren ma adták fel ajánlottan a leveleket, lehet, hogy PSZK-n is. A héten meg fog érkezni mindenképpen.

felvettek.uni-bge.hu oldalon vannak/lesznel információk.

2016. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!