Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták, ti hogyan...

Egyetemisták, ti hogyan oldjátok még a napközbeni kajálást? Konkrétan az ebédre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Kimentek enni valahová, vagy visztek magatokkal, esetleg az egyetemen van lehetőség venni valamit?
2016. aug. 3. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggelit vagy otthonról viszek, vagy a büfében veszek az egyetemen. Ebédelni pedig a közeli kajáldákba járunk.
2016. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Össze-vissza, van amikor viszek szendvicset vagy veszek valamit a közeli boltban/pékségben. Néha beülök valahova, de ha úgy van lyukasórám akkor hazamegyek enni. Egyetemen van büfé, de naaagyon túl van árazva, szóval azt csak végszükségben. Igazából attól függ mennyi időm, mennyi pénzem van meg éppen milyen a kedvem. :)
2016. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem volt kedvem főzni előző nap, akkor kajálda, ha volt, akkor hazaugrok, 6 perc biciklivel, 10 perc trolival :D
2016. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi beosztástól függ, hogy mennyi ételt viszek és mikor jutok hozzá.

Általában viszek reggelit, ebédemet a munkahelyemen melegítem meg (nyilván változó, hogy mikor tudok bemenni az adott napon), ritkábban veszek valami egyszerű péksütit, szendvicset. A büfét végszükség esetén használjuk, elég drága, 5 perc plusz időráfordítással boltba járunk inkább. Néha elmegyünk kajálni közösen, szerencsére nekünk közel van minden a karhoz.

2016. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Indulás előtt eszek otthon, ha 5-6 óránál nincs több akkor általában nem kajálok az egyetemen, ha igen akkor vagy büfé, vagy a környéken veszek valamit.
2016. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában főzök valamit, ami eláll hűtés nélkül ebédig vagy csinálok szendvicset. Ha olyan kedvem van, akkor veszek péksüteményt vagy esetleg kínait.

Nálunk a büfé nem olyan vészesen drága, de elég hamar ráun az ember lánya a kis választék miatt.

Van menza is, de azt csak 1-2 alkalommal próbáltam, mert drága. Abból a pénzből inkább főzök én.

2016. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha van 1 lyukas órám, akkor visszamegyek a koliba kajálni, de amúgy nem viszek magammal ételt. Csak vizet.
2016. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor még nem dolgoztam, csak egyetemre jártam, akkor nagyon nagyon össze-vissza oldottam meg. Ha éppen csak délután volt órám, akkor otthon ettem valami reggeli-ebéd szerű valamit, de suliban már nem. Ha reggeltől estig bent voltam, akkor büfé, vagy kiugrottam valami gyorskajáldába, vagy nem is ebédeltem egyáltalán, csak nassolgattam egész nap. Sajnos a hektikus órarendek mellett szerintem nagyon nehéz rendszeresen étkezni (főleg úgy, hogy én kb egy órányira laktam a sulitól).
2016. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!